KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 7651232
nr 765 1232
Skulptur
1800-tal, alabaster, kvinna med kaniner, höjd: 47
Kondition: öra med nagg
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 18 juni 2012
kl 17:00:56
17/6 02:51:55
1.500 kr
18/6 14:48:25